Spinningevent voor Villa Joep

Beste volleyballers van Move4u, Op zondag 12 maart vindt in de sporthal aan de Korhoenlaan het jaarlijkse spinningevent plaats voor Villa Joep. Een stichting die geld inzamelt voor onderzoek naar een bijzondere vorm van kinderkanker, Neuro Blastoomkanker. Wij profiteren als vereniging vanaf dit jaar...

Lees meer »

Contact

Functie Naam E-mail
Voorzitter Conny Mooiman voorzitter@move4u.info
Secretaris Hincka Rosdorf secretaris@move4u.info
Penningmeester Arjen Pruijt penningmeester@move4u.info
Wedstrijdsecretaris Hans Verduijn wedstrijdsecretaris@move4u.info
Recreanten Hincka Rosdorf recreanten@move4u.info
Communicatie Hincka Rosdorf info@move4u.info
Jeugd Cynthia Roos-Kempers jeugd@move4u.info
Ledenadministratie Francisca Lochtenbergh ledenadministratie@move4u.info
Kleding Conny Mooiman Kleding@move4u.info
Fotograaf Bert van der Lugt fotograaf@move4u.info
App & Websitebeheer Meyke van Dorp meyke_dorp@hotmail.com