Opening Beachvolleybal Move4u & Meer informatie

Op zaterdag 13 mei worden om 13.00 uur de beachvolleybalvelden officieel geopend door wethouder Arnout Hoekstra. Programma zaterdag 13 mei 10.00 tot 11.00 uur: clinic voor jeugd door Jantine van der Vlist en Rimke Braakman 11.05 tot 11.15 uur: demonstratie wedstrijdje Jantine/Rimke tegen Sianne/...

Lees meer »
  • Programma

Contact

Functie Naam E-mail
Voorzitter Conny Mooiman voorzitter@move4u.info
Secretaris Hincka Rosdorf secretaris@move4u.info
Penningmeester Arjen Pruijt penningmeester@move4u.info
Wedstrijdsecretaris Hans Verduijn wedstrijdsecretaris@move4u.info
Recreanten Hincka Rosdorf recreanten@move4u.info
Communicatie Hincka Rosdorf info@move4u.info
Jeugd Cynthia Roos-Kempers jeugd@move4u.info
Ledenadministratie Francisca Lochtenbergh ledenadministratie@move4u.info
Kleding Conny Mooiman Kleding@move4u.info
Fotograaf Bert van der Lugt fotograaf@move4u.info
App & Websitebeheer Meyke van Dorp meyke_dorp@hotmail.com