Beachvolleybal Move4u

Zin in beachvolleybal, maar nog wat training nodig? Wat leuk dat je geďnteresseerd bent in beachvolleybal bij Move4u. Dit jaar beschikken we over de velden bij de Korhoenlaan. Voor slechts 50 euro (senioren) of 35 euro (jeugd) kun je vanaf 22 april tot eind september iedere dag/avond komen...

Lees meer »
  • Programma

Contact

Functie Naam E-mail
Voorzitter Conny Mooiman voorzitter@move4u.info
Secretaris Hincka Rosdorf secretaris@move4u.info
Penningmeester Arjen Pruijt penningmeester@move4u.info
Wedstrijdsecretaris Hans Verduijn wedstrijdsecretaris@move4u.info
Recreanten Hincka Rosdorf recreanten@move4u.info
Communicatie Hincka Rosdorf info@move4u.info
Jeugd Cynthia Roos-Kempers jeugd@move4u.info
Ledenadministratie Francisca Lochtenbergh ledenadministratie@move4u.info
Kleding Conny Mooiman Kleding@move4u.info
Fotograaf Bert van der Lugt fotograaf@move4u.info
App & Websitebeheer Meyke van Dorp meyke_dorp@hotmail.com