Scheidsrechters indeling

Scheidsrechters indeling



Hou het goed in de gaten wanneer je aan de beurt bent om te fluiten!
Zodat er niemand zonder scheidsrechter komt te staan!

Scheidsrechter rooster voor 1e helft 2017-2018.

Lees meer »
  • Programma

Contact

Functie Naam E-mail
Voorzitter Conny Mooiman voorzitter@move4u.info
Secretaris Jos Hemme secretaris@move4u.info
Penningmeester Arjen Pruijt penningmeester@move4u.info
Wedstrijdsecretaris Henry van de Burgwal wedstrijdsecretaris@move4u.info
Recreanten Hincka Rosdorf recreanten@move4u.info
Communicatie Hincka Rosdorf info@move4u.info
Jeugd Cynthia Roos-Kempers jeugd@move4u.info
Ledenadministratie Moniek Meulemans ledenadministratie@move4u.info
Kleding Conny Mooiman kleding@move4u.info
Fotograaf Bert van der Lugt fotograaf@move4u.info
App & Websitebeheer Astrid Brokling - Buijse astridbuijse@gmail.com