Vacatures

• Spelers voor zowel heren 1 als heren 2 gezocht Wegens vertrek van twee spelers kunnen zowel heren 1 als heren 2 versterking gebruiken. Wij zoeken een buiten-, midden-aanvaller (of diagonaal-aanvaller) op eerste klasse-niveau voor volgend seizoen. • Trainer/Coach Heren 1, Heren 3, Heren 4 •...

Lees meer »
  • Programma

Contact

Functie Naam E-mail
Voorzitter Conny Mooiman voorzitter@move4u.info
Secretaris Jos Hemme secretaris@move4u.info
Penningmeester Arjen Pruijt penningmeester@move4u.info
Wedstrijdsecretaris Henry van de Burgwal wedstrijdsecretaris@move4u.info
Recreanten Hincka Rosdorf recreanten@move4u.info
Communicatie Hincka Rosdorf info@move4u.info
Jeugd Cynthia Roos-Kempers jeugd@move4u.info
Ledenadministratie Francisca Lochtenbergh ledenadministratie@move4u.info
Kleding Conny Mooiman kleding@move4u.info
Fotograaf Bert van der Lugt fotograaf@move4u.info
App & Websitebeheer Astrid Brokling - Buijse astridbuijse@gmail.com