Spinningevent voor Villa Joep

Afgelopen zondag stond de Korhoenlaan helemaal in het teken van het spinningevent voor Villa Joep. Bij elkaar is er 100.000 euro opgehaald. Leden van Move4U hebben zich ook lekker in het zweet gefiets en met elkaar hebben we een bedrag van 750 euro bij kunnen dragen aan Villa Joep. Dank Allard...

Lees meer »

Contact

Functie Naam E-mail
Voorzitter Conny Mooiman voorzitter@move4u.info
Secretaris Hincka Rosdorf secretaris@move4u.info
Penningmeester Arjen Pruijt penningmeester@move4u.info
Wedstrijdsecretaris Hans Verduijn wedstrijdsecretaris@move4u.info
Recreanten Hincka Rosdorf recreanten@move4u.info
Communicatie Hincka Rosdorf info@move4u.info
Jeugd Cynthia Roos-Kempers jeugd@move4u.info
Ledenadministratie Francisca Lochtenbergh ledenadministratie@move4u.info
Kleding Conny Mooiman Kleding@move4u.info
Fotograaf Bert van der Lugt fotograaf@move4u.info
App & Websitebeheer Meyke van Dorp meyke_dorp@hotmail.com