Bardiensten

Hier zul je vanaf nu alle informatie vinden die je nodig hebt bij de bardiensten. Hier vind je het barrooster. Hier vind je de meest gestelde vragen en hun antwoorden betreft het draaien van een bardienst. De instructiebladen zullen achter de bar te vinden zijn en binnenkort ook hier gepubliceerd...

Lees meer »
  • Programma

Contact

Functie Naam E-mail
Voorzitter Conny Mooiman voorzitter@move4u.info
Secretaris Hincka Rosdorf secretaris@move4u.info
Penningmeester Arjen Pruijt penningmeester@move4u.info
Wedstrijdsecretaris Hans Verduijn wedstrijdsecretaris@move4u.info
Recreanten Hincka Rosdorf recreanten@move4u.info
Communicatie Hincka Rosdorf info@move4u.info
Jeugd Cynthia Roos-Kempers jeugd@move4u.info
Ledenadministratie Francisca Lochtenbergh ledenadministratie@move4u.info
Kleding Conny Mooiman Kleding@move4u.info
Fotograaf Bert van der Lugt fotograaf@move4u.info